Помогите!!!!!!!!!!!!!! Запишите предложения в отрицательно форме david went to school yesterday kate is watchinq tv now helen does her homework every day

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
David didn't went to school yesterday. Kate isn't watching tv now. Helen doesn't her homework every day
Гость
David  didnt went to school yesterdat. Kate isnt watching TV now. Helen doesnt do her homework every day.