Помогите зделать задание За поданім початком склади и запиши текст (5-7)речень Незабаром розпоччнуться мойи литни каникули

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Незабаром розпочнуться мої літні канікули. Я буду вільний та не буду ходити до школи аж 3 місяці. Я буду сумувати за моїми однокласниками. Потепліє та багато дітей підуть на вулицю, грати. Коли вони розпочнуться я буду дуже рад.