Помогите!!! зробити повний синтаксичний розбір речення і підкреслиту усі частини речення. 1) А правду каже приказка стара: тоді є щастя-втіха, коли своя у тебе стріха, а під чужою не шукай добра. 2) Трапляється, що кепський тві...

Помогите!!! зробити повний синтаксичний розбір речення і підкреслиту усі частини речення. 1) А правду каже приказка стара: тоді є щастя-втіха, коли своя у тебе стріха, а під чужою не шукай добра. 2) Трапляється, що кепський твір напише й великий письменник, але ще ніколи не траплялося, щоб кепський письменник написав великий твір. 3) Довела мене ця крутія, що я тільки-но вранці помітив: так коли ж рідна мати моя встигла рясно отак побіліти?! 4) Мати вірила: земля усе знає, що говорить, чи думає чоловік, вона може гніватись і бути доброю, і на самоті тихенько розмовляла з нею довіряючи свої радощі, болі, просячи, щоб вона родила на долю всякого: і роботящого, і ледащого.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А мне надо только 1 приближение разобрать