ПОМОГИТЕ1. Прислівниками є всі слова рядка: А пліч-о-пліч, опівдні, дехто; Б нарешті, вранці, казна-що; В усередині, без кінця, чий-небудь; Г збоку, завглибшки, ніколи; Д ніхто, звечора, анітелень. 2. Визначити рядок, у якому в...

ПОМОГИТЕ 1. Прислівниками є всі слова рядка: А пліч-о-пліч, опівдні, дехто; Б нарешті, вранці, казна-що; В усередині, без кінця, чий-небудь; Г збоку, завглибшки, ніколи; Д ніхто, звечора, анітелень. 2. Визначити рядок, у якому всі прислівники утворені префіксально-суфіксальним способом. А Увечері, забагато, потроху, поволі; Б удень, побіч, догори, наяву; В набік, зараз, заочі, укупі, впоперек; Г на початку, вночі, скраю, напам’ять, знизу. 3. Визначити, у якому рядку під час творення простої форми вищого ступеня порівняння відбувається чергування. А Ніжно, ясно; Б чітко, вузько; В весело, добре; Г швидко, довго. 4. Яким способом утворені прислівники повік/віків, сяк/так, тишком/нишком, давно/давно? А Злиттям основ; Б складанням двох однакових слів; В складанням двох близьких за значенням слів; Г переходом іменника в прислівник. 5. Помилку в утворенні форми ступенів порівняння прислівника допущено в рядку: А часто — частіше; Б тихо — тихіше; В близько — близькіше; Г дорого — дорожче; Д яскраво — яскравіше. 6. Правильно утворено форми ступенів порівняння прислівника: А багато — більше — найбагато; Б тяжко — тяжіше — найтяжіше; В товсто — товсше — найтовсше; Г струнко — стрункіше — найстрункішіше; Д глибоко — глибше — найглибше. 7. Літеру і треба писати на місці всіх пропусків у варіанті: А поноч.., до реч.., утрич..; Б заввишк.., заоч.., опівноч..; В укуп.., напівдороз.., навік..; Г по-вовч.., навесн.., удвіч..; Д у віч.., сьогодн.., безвіст.. 8. Разом треба писати всі прислівники у варіанті: А по/польськи, на/вхрест, по/тиху; Б до/щенту, на/весні, в/основному; В з/висока, на/вшпиньки, уві/сні; Г на/гору, з/середини, по/іншому; Д за/панібрата, не/сказанно, у/день. 9. Запишіть речення, знімаючи риску. А Що/вечора дівчинонька в садочок виходить. Б І блідий місяць на ту пору із хмари де/де визирав. В У неділю вранці/рано поле вкрилося туманом. Г Без ворогів можна в світі як/небудь прожити. Д Один собі навік/віку в снігу заночую. 10. Установити відповідність між прислівниками та їх розрядами за значенням. А Занадто 1 Часу Б Напоказ 2 Способу дії В Угорі 3 Мети Г Швидко 4 Причини Д Віддавна 5 Міри й ступеня дії Е Згарячу 6 Місця 11. Установити відповідність між прислівниками та ступенями порівняння. А Найбільш весело 1 Вищий ступінь порівняння (проста форма) Б Веселіше 2 Вищий ступінь порівняння (складена форма) В Більш весело 3 Найвищий ступінь порівняння (проста форма) Г Найвеселіше 4 Найвищий ступінь порівняння (складена форма) Д Найбільш весело Е Веселіше 5 Вищий ступінь порівняння (проста форма) 6 Вищий ступінь порівняння (складена форма) 12. Складіть речення із парами слів. Удень — у день, назустріч — на зустріч, по-новому — по новому.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
3.г 4.в 5.в 6.д 7.а 8.д 9.а щовечора    б де-де    в вранці-рано    г як-небудь    д навік віку 10. а5       б3       в6       г2       д1       е4 11. а4      б1      в2      г3      д4      е5
Гость
1 г 2 а 3 г 4 в 5- в 6 Д 7- а 8- в 9-щовечора,де-де, вранці-рано,як-не будь, навік-віку 10