ПОМОГИТЕ1.Запишіть рівняння всіх можливих хімічних реакцій між хлоридна кислота й речовинами: вода, карбон(4) оксид, кальцій оксид, купрум(2) гідроксид, аргентум нітрат, сульфатна кислота, магній

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
HCl + H2O≠ HCl + CO2≠ 2HCl + CaO = CaCl2 + H2O 2HCl + Cu(OH)2 = CuCl2 + 2H2O HCl + AgNO3 = AgCl↓ + HNO3 HCl + H2SO4 ≠ 2HCl + Mg = MgCl2 + H2↑