Помогите,буду очень благодарна,дам 20 баллов. Пожалуйста, напишите стих на історичне минуле нашого народу в літописах і творах українських письм.(О.Олесь) або (Т.Шевченко).

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Історію з давніх віків В літописах писали. Давно книги тільки Життя своє починали. Книга була цінною Та дорогою. В літописі події Можливо трішки Брехнею припудрили . Але подія є і правдива. Як виник Київ , Чи війни історії великі . Дізнались ми про це ... З літопису минулих літ ! Великі кобзарі і Люди в наймах у Панів писали довго Вони не спали , Щоб ми сьогодні Книжки читали ! Цініть книги І літописи читайте, Історію країни Більше познавайте ! П.с. склала сама .