Помогите!Нужно написать сочинение-отзыв/твір-відгук про Поллианну на украинском!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно я прочитав (ла) одноіменне оповідання "Полліанна" Елеонор Портер. Твір цікавий, захоплюючий сюжет... Але найбільше мене вразила любов головної героїні до оточуючих. Полліанна, маленька веснянкувата дівчинка, пережила багато чого. Були і радісні випадки, і сумні. Але ця маленька одинадцятирічна фантазерка запам'яталась мені найперше, грою в радість, яка робила щасливим.