Помогите!!ответь на заппитання,,,чому в народи кажуть,що дома й стини допомагають???

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що тільки в рідному краю кожна травинка допомогає, кожна квітка, синє небо, тепле сонечко дарує усмішку, кожна пташка співає для тебе. Тількі в рідному краю, вдома людина відчуває себе сильною,  сміливою, впевненою в собі. Рідна домівка, вона як мати - добра, мила і гтова захистити від усього.