Помогите,пожалуйста, написать диалог 8-10 вопросов и столько же ответов на казахском языке про театр
Ответ(ы) на вопрос:
он,саламатсизба она,саламатсиз,кандаи комек бере алам сизге он,мен театрга билет алаин деп едим она, иа,иа билет 500тг ,неше адамга керек он,мен 3 адамга алаин деп едим она,жаксы багасы 1500тг он,рахмет ,мине акшаныз она,сау болиниз он, сау болиниз