Помогите!!!!Пожалуйста!! Прочитайте, розкриваючи дужки. Світить ( яскраво, сонце ,щедро, угорі,розум). Ходить ( легенько, місяць, навшпиньки, бабуся). Цвіте (рясно, калина, скрізь). Співає (радісно,душа,гілочка,дівчинка,урочист...

Помогите!!!!Пожалуйста!! Прочитайте, розкриваючи дужки. Світить ( яскраво, сонце ,щедро, угорі,розум). Ходить ( легенько, місяць, навшпиньки, бабуся). Цвіте (рясно, калина, скрізь). Співає (радісно,душа,гілочка,дівчинка,урочисто,мелодійно). Кружляє (тихо,таємниче,сніжинка,сумно,листочок). Говорить (дідусь, радіо, ластівка, тихенько). Віє (таємниче, здивовано, вітерець). Спишіть уттворені вами сполучення слів спочатку з дієсловами, ужитими в прямому значенні, а потім --- у переносному.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
світить сонце ходить бабуся цвіте калина співає дівчинка кружляє сніжинка говорить дідусь віє вітерець світить розум  ходить місяць цвіте рясно співає душа кружляє сумно говорить ластівка віє таємниче