Помогите,пожалуйста,очень надо,этот диалог..написать русскими буквами,но не перевод! Очень прошу George: Excuse me, where are you from? Mark: I’m from Hungary. And this is my friend Paula. George: Pleased to meet you, Paula. P...

Помогите,пожалуйста,очень надо,этот диалог..написать русскими буквами,но не перевод! Очень прошу George: Excuse me, where are you from? Mark: I’m from Hungary. And this is my friend Paula. George: Pleased to meet you, Paula. Paula: Pleased to meet you, George. Mark: Paula is from Italy. She lives in Rome. Do you speak Italian? George: I’m afraid, I don’t. I speak only two foreign languages: French and German. Actually I prefer speaking German. I know it much better than French. Mark: Really? Paula speaks German, too. And her German is quite good. As for me, I don’t speak German, but I understand what people say. Paula: That’s great! We can have a good time practicing our German.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Георг: Икскьюзми, вэ ар ю фром? Марк: Айм фром Хангари. Энд зис ис май френд Паула Георг: Плисд цу мит ю, Паула  Паула: Плисд цу мит ю Георджи Марк: Паула ис фром Ицэли. Щи лайвс ин Райм. Ду ю спик ицалиан? Георг: Айм эфрэйд, ай донт ит. Ай спик онли цу  форэнч Лэнгвичс: Фрэнч энд Джерман. Акчэллей ай префэ спикинг Джерман. Ай ноу ит мач бэце дан Фрэнч. Марк: Рилли? Паула спикс Джэрман, цуу. Энд хие Джерман ис куайт гуд. Эс фор ми, ай донт спик Джэрман, бат ай андэрстэнд уат пипл сэй. Паула: Датс грэйт! Ви кэн хэв э гуд цайм  пратисэйнг ауэ Джэрман.