ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Позначте знаком + ПРАВИЛЬНІ твердження, знаком- НЕПРАВИЛЬНІ. Вода, яка поглинається живими організмами, включається в обмін речовин- у ракції синтезу, гідролізу та інші п...

ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Позначте знаком + ПРАВИЛЬНІ твердження, знаком- НЕПРАВИЛЬНІ. Вода, яка поглинається живими організмами, включається в обмін речовин- у ракції синтезу, гідролізу та інші процесси. Живі організми не мають захисних систем, здатних звязувати вільний кисень. Господарська діяльність людини значно впливає на кругообіг карбону. Фіксувати атмосферний азот можуть всі живі організми.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вода, яка поглинається живими організмами, включається в обмін речовин- у ракції синтезу, гідролізу та інші процесси.+ Живі організми не мають захисних систем, здатних звязувати вільний кисень- .Господарська діяльність людини значно впливає на кругообіг карбону+ .Фіксувати атмосферний азот можуть всі живі організми-.