Помогите!Сделайте план до оповидання " Хлопчик- фігурка, який задоволений собою"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Знайомство Ганнусі з Хлопчиком-Фігуркою. 2.Урок малювання 3.Автобіографія (життєпис) Хлопчика-Фігурки і розповідь про складне становище на планеті Хвігурія 4.Новий приятель Соломійки 5.Другий Життєпис і спогади про печеру 6.Ха-еФ стає товаришем Богданка  7.Третій життєпис та історія про комп'ютер 8.Докази існування Ха-еФа Дуже захоплююче оповідання!