Помогите,составить словосочитания : музды, су куйып,заттын,карлы,боран.жасайды,катырады,туындысы,муз калашык,тегыстейды,басталады

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кыс келе басталады. биз достарымызбен муз калашык жасаймыз. музды жасау ушин бизге кардын устине муздай су куйып керек.сосын оны тегистейди.ол карлы боран кезде де коргайды