Помогите,срочно,прошу!!!! ответ хотябы на пол А4 За даними повторного нівелювання встановлено, що північно-західна частина Луганської області зараз підіймається зі швидкістю 4 мм на рік. Неважко підрахувати, що при збереженні т...

Помогите,срочно,прошу!!!! ответ хотябы на пол А4 За даними повторного нівелювання встановлено, що північно-західна частина Луганської області зараз підіймається зі швидкістю 4 мм на рік. Неважко підрахувати, що при збереженні такої швидкості підняття, через 1 млн. років тут могли б виникнути гори висотою 4 км. Чи можливо таке? Поясніть.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ні,бо в зимку ( наскільки я знаю ) вона опускається, будують всякі будівлі (важкі) на мою думку що ні