Помогмте с вопросами 1.Кiшкентай алакулан кiмдермен дом болды?2.Жумысшылар орманга не салды?3.Орманнын тургындары неден корыкты?4.Алакулан достарына калай комектестi?5.Жаяу жургiншiлер жолдын екiншi бетiне калай оттi? помогите ...

Помогмте с вопросами 1.Кiшкентай алакулан кiмдермен дом болды?2.Жумысшылар орманга не салды?3.Орманнын тургындары неден корыкты?4.Алакулан достарына калай комектестi?5.Жаяу жургiншiлер жолдын екiншi бетiне калай оттi? помогите ответить на вопросы с текста.пожалуйста!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Мүйізтұмсықпен де, піл апаймен де,керікпен де 2) Үлкен жол салады 3) Жолдан өтуге қорқады 4) Жолдың ортасына тұрып алады 5) Алақұланның арқасында өтеді