Поможіть, будь ласка перекласти на українську мову : умеет извлечь уроки из собственного опыта и правильно использовать свои знания в будущем;

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вміє витягти уроки з власного досвіду і правильно використовувати свої знання в майбутньому;
Гость
Вмiэ витягти уроки з власного досвiду i правильно використовувати свої знання в майбутньому