Поможіть будь ласка твір у публіцистичному стилі на морально-етичну та суспільну тему:1.Душі людської доброта, 2.Книга - джерело знань

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
.Книга- це знання які вона вкладуэ в себе. Що теке книга? Книга це просто листочки але в неї э могутня сила.Це не тільки наука але й знання. Отже книга- це джерело знань.