Поможіть будь ласка яке з наведених положень не стосується пересопницького євангелія? а)перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовлю б)надруковано в друкарні івана федорова в)на ньому президент України прис...

Поможіть будь ласка яке з наведених положень не стосується пересопницького євангелія? а)перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовлю б)надруковано в друкарні івана федорова в)на ньому президент України присягають на вірність народу України г)створене з ініціативи українських шляхтичів протестантів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а)перший з відомих перекладів Святого Письма староукраїнською мовлю