Поможіть будь ласка!!!Відстань між містами становить 360 км.Автомобіль проїхав перші 120 км за 2 год,а решту шляху-з швидкістю 80 км/год.Визначити його середню швидкість.

Поможіть будь ласка!!! Відстань між містами становить 360 км.Автомобіль проїхав перші 120 км за 2 год,а решту шляху-з швидкістю 80 км/год.Визначити його середню швидкість.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]l=360[/latex] км [latex]l _{1} =120[/latex] км [latex]t _{1} =2[/latex] год [latex]v _{2} =80[/latex] км/год [latex]v _{c} -?[/latex] [latex]v= \frac{l _{1} +l _{2} }{t _{1} +t _{2} } [/latex] [latex]l= l_{1} +l _{2} [/latex]  , [latex]t=t _{1} +t _{2} [/latex] [latex]v _{2} = \frac{l _{2} }{t _{2} } [/latex]  ,  [latex]t _{2} = \frac{l _{2} }{v _{2} } [/latex] ,  [latex]l _{2} =l-l _{1} [/latex] [latex]v _{c} = \frac{l}{t _{1}+ \frac{l-l _{1} }{v _{2} } } [/latex] [latex]v _{c} = \frac{360}{2+ \frac{360-120}{80} } =72[/latex] км/год