ПОМОЖІТЬ!!! Чому Ярослав мудрий обрав на посаду першого руського митрополита сам?

ПОМОЖІТЬ!!! Чому Ярослав мудрий обрав на посаду першого руського митрополита сам?? Іларіона?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Його освіченість і талант не залишилися непоміченими при виборі Ярославом претендента на митрпольний престол.Той факт, що Іларіон став митрополитом руським, розцінювався як початок боротьби за незалежність Київської митрополії від грецької.Діяльність митрополита протікала в повній згоді з князем.Іларіон виявився його вірним помічником і однодумцем.