Поможіть скласти діалог про поїздку!!!!!!!!!!!!має бути 11 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, Оленко!Скільки літ, скільки зим не бачились! -Маша це ти!? Я тебе навіть не впізнала! -Як справи, куди йдеш? -Да так помаленьку. Ти не повіриш я їду в Лондон! -Це правда!? Оце такої! А чому ти вибрала саме Лондон? -Я дуже цікавлюся його історією! Та і для себе буде пізнавально! -Я ніколи не подумала б що ти цікавишся історією! -О так! -Я теж недавно подорожувала! -І куди? -В загадкову, різнобарвну Грецію! -І як там, дізналася щось нове? -Там велика...скукота... -Ой, вибач, в мене скоро літак! -Ну гаразд, все, бувай! -До нових зустрічів!