Поможіть. Цитати до образу Михайлика з повісті гуси лебеді летять

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлопчик ще з раннього дитинства має почуття власного обов*язку перед іншими людьми.багато дітей ведуть себе швидше егоїстично,не бажають чимось ділитися та допомагати.Однак це зовсім не про Михайлика.Ще з раннього дитинства він допомагає по господарству.І робить це не від того,що батьки змушують.Усі справи по господарству він робить дуже щиро,бо хоче допомагати,бути чимось корисним...