ПОМОЖІТЬ!!! У якому реченні поєднано безсполучниковий і підрядний зв*язок? а)Постановник не осипав Ярославу компліментами, він після роботи тільки потиснув їй руку, але цей мовчазний потиск руки був для неї дорожчий за слова. б...

ПОМОЖІТЬ!!! У якому реченні поєднано безсполучниковий і підрядний зв*язок? а)Постановник не осипав Ярославу компліментами, він після роботи тільки потиснув їй руку, але цей мовчазний потиск руки був для неї дорожчий за слова. б)Пташки замовкли, трави стихли, лише берези сколихнулись, лише вербиці поклонились, та вітер золотим од дерева до дерева почав шпурляти, кружляючи червоне. в)Тихо розмовляли, наказували, як бути з хлібом, що треба продати, що купити, чим засіяти пари й що сіяти по озимині. г)Дивовижні сцени можна було побачити в ці хвилини в таборі: той сміявся, той плакав, там обнімалися, там підняли на руки й цілували стареньку бабусю, що принесла останню качку.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 г)Дивовижні сцени можна було побачити в ці хвилини в таборі: той сміявся, той плакав, там обнімалися, там підняли на руки й цілували стареньку бабусю, що принесла останню качку.