ПОМОЖІТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На завтра треба написати гумореску!!!ДОПОМОЖІТЬ!!!!треба не якогось автора а придумать!!!!!!гумореска на завтра,а часу кардинально не вистачає!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут були у мисці сливи. Де ви їх поділи? А ми з татком, - каже хлопчик, - Ввечері поїли. А три кісточки лишили Ви кому? Для мами? Я лишив, бо татко сливи Ковтав з кісточками.