Поможіть.Установіть послідовність процесів розвитку зародка. A) Утворення пуповини; Б) утворення оболонок плоду; B) утворення зародкових листків; Г) імплантація; Д) утворення органів і систем.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Г)iмплантацiя В)утворення зародкових листкiв Д)утворення органiв та систем А)утворення пуповини Б)утворення оболонок плоду