Попытайтесь обяснить, почему в 16 в. дипломата называли "Почетным шпионом"?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тому що дипломат жив у королівському дворі та отримував доступ до усієї інформаціії навідь тієї що хотіли приховати від загалу. У 16 і17 століття виробили навіть спеціальний термін для посла - «почесний шпигун» Ще Філіп де Коммін, знаменитий історіограф королів Людовика 11 і Карла 8 і менш знаменитий як дипломат, писав у своїх мемуарах, що для посла «велику справу» проникнути в справи чужого государя через підкуп його міністра