Поради людям з фразеологізмами Наприклад:не тягни кота за хвіст та не лови гав

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не тягни кота за хвіст-такій людині потрібно бути зібраношою та більш готовою до несподіваних справ. Та головне робити все повільніше та впевниніше. Не ловити гав-такій людині також потрібно бути зібранішою та старатися звертати увагу на важливіші речі.