Порiвння характеристики Тугара Вовка i Бурунди з "Захар Беркут "

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
захар беркут                                        тугар вовк ватажок тухольської громади                тухольський боярин  мудрий і розсудливий                           недалекоглядний патріот                                                  зрадник  служить громаді                                   егоїст. прагне влади чесний