Порівняльна характеристика економічних районів США Півдня та Заходу. Спільні та відмінні риси.Допоможіть будь ласка!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 актуалізувати знання про галузеву та територіальну структуру господарства США, скласти порівняльну характеристику галузевої структури і спеціалізації господарства головних економічних районів США: Півночі, Півдня і Заходу; розвивати практичні вміння визначати спільні та відмінні ознаки господарства районів, систематизувати й узагальнювати інформацію, уміння працювати з контурними картами; виховувати самостійність, уважність, аналітичне мислення. Обладнання: політична карта Північної Америки, карта господарства США, атласи, таблиці, діаграми, підручники, контурні карти. тип уроку: комплексного застосування знань, умінь, навичок учнів. ХіД УРОКУ I.    Організаційний момент II.    Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності Аналізуючи територіальну та галузеву структуру господарства США, ви, напевно, помітили відмінності. За територіальними відмінностями господарства в США виділяють три економічні райони: Північ, Південь та Захід. Порівняти господарство цих районів, визначити схожі та відмінні ознаки, зробити висновки про роль кожного району в розвитку економіки США