Порівняй рослину,яка росла в сприятливих умовах,з рослинами,якібули позбавлені таких умов.Запиши результати спостережень.1.Рослина,що росла в темному приміщенні.2.Рослина ,яку кілька днів не поливали.3.Рослина ,що росла в піску...

Порівняй рослину,яка росла в сприятливих умовах,з рослинами,якібули позбавлені таких умов.Запиши результати спостережень.1.Рослина,що росла в темному приміщенні.2.Рослина ,яку кілька днів не поливали.3.Рослина ,що росла в піску.4.Запиши висновки про вплив умов на ріст і розвиток рослини.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) не цвела, а потом завяла, 2) завяла, 3) не росла