Порівняйте характер Захара і Тугара Вовка з твору "Захар Беркут"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Захар Беркут Тугар Вовк 1. Промовисті прізвища 2. Портретна характеристика 3. Риси характеру: добрий, волелюбний підступний чесний, відвертий хитрий розсудливий зарозумілий мудрий, непідкупний корисливий 4. Прагнення героїв: боронити рідний край від ворогів поневолити народ служити інтересам народу руйнувати і розповсюдити розбрат