Порівняйте поняття. Цивільно-правова відповідальність і матеріальна відповідальність. Трудовий договір і колективний договір.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цивільна - за порушення норм цивільного законодавства будь-якою особою, матеріальна- за матеріальну шкоду, завдану ПРАЦІВНИКОМ ПІДПРИЕМСТВУ. Водій на підприемстві розбив автомобіль- матер, перехожий вибив скло того ж автомобіля-цивільн. Трудовий жоговір- з однією особою, колект- з колективом без виділення окремих працівників