Пошир речення другорядними членами.Прийшла весна. Пригріло сонечко. Потекли струмки. затьохкав соловейко

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прийшла рання квітуча весна. Пригріло радісне тепле сонечко.Потекли по лісу теплі струмки. Затьохкав соловейко своїм лагідним голоском
Гость
Прийшла рання весна. Пригріло лагідне весняне сонечко. По землі потекли грайливі струмки. На білокорій березі радісно затохкав соловейко.