Поширене звертання є в реченні (розділові знаки пропущені) а) Привіт тобі зеленокудра Сквиро поет сивоголовий посила б) Чи знаєш ти хлопче якого коня тобі серед поля вготовила доля? в) Спасибі Вам мамо за вічну любов і за всю...

Поширене звертання є в реченні (розділові знаки пропущені) а) Привіт тобі зеленокудра Сквиро поет сивоголовий посила б) Чи знаєш ти хлопче якого коня тобі серед поля вготовила доля? в) Спасибі Вам мамо за вічну любов і за всю неоплачену ласку г) Не плачте мамо не треба, і ви не журіться тату
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поширене звертання є в реченні:   а) Привіт тобі, зеленокудра Сквиро, поет сивоголовий посила. зеленокудра Сквиро - поширене звертання.