Поширити речення другорядними членами i ускладненням : Гудуть вiтри . Шурхотить листя. Павуки мережать . Блищать росинки. Зустрiлося село.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гудуть буйні вітри, пробуджені зимою. Здається, шурхотить осіннє листя. Маленькі, крихітні павуки мережать своє павутиння. Блищать на сонці росинки, немов скло. На щастя, мені зустрілося привітне село.