Посоветуй Билли, что он должен делать и чего не должен делать что бы быть здоровым. You must-------------------------------- You must not-----------------------------------

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
You must go for a walk. You mustn't eat fast food too much. You must do exercises in the morning. You mustn't sit in front of the computer too much.