Постав розділові знаки на межі речень . У кожному реченні підкресли граматичну основу .Як гарно буває літнього ранку сходить сонце луки виблискують рясними краплинами,наче дорогими самоцвітами пташки випурхують зі своїх схованок

Постав розділові знаки на межі речень . У кожному реченні підкресли граматичну основу . Як гарно буває літнього ранку сходить сонце луки виблискують рясними краплинами,наче дорогими самоцвітами пташки випурхують зі своїх схованок