Поставь слова в правильном порядке и запиши предложения.прочитай.2.sheep/have/your/you/on/farm/got/any?3.and/fly/Can/sing/birds?4/dance/It/too/can/.5old/35/He/yers/is/

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Have you got any sheep on your farm? 3. Can birds sing and fly? 4. It can dance too. 5. He is 35 years old
Гость
Have you got any sheep on your farm? Can birds fly and sing? It can dance too. He is 35 years old.