Постав запитання до кожного члена речення. маленьке сіреньке кошенятко загубило

Постав запитання до кожного члена речення. маленьке сіреньке кошенятко загубилося на вулиці.настав вечір.злякалося кошенятко, Підкресли головні члени в кожному реченні
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хто? (кошенятко). Що зробило? (загубилося).Яке кошенятко ( маленьке сіреньке). Загубилося де? ( на вулиці) Що?(вечір). Що зробив? ( настав). Хто? (кошенятко). Що зробило? (злякалося).