ПОСТАВИТЬ ВОПРОС К ЛЮБОМУ СЛОВУ НА -wh (предложение тут)Mike goes on a sea voyage every year/

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Who goes on a sea voyage every day? What does Mike do every year? Where does Mike go every year?
Гость
Mike goes on a sea voyage every year. Where does Mike go every year?(on a sea voyage ) Who goes  on a sea voyage every year? (Mike) What does Mike do every year?( goes on a sea voyage ) What voyage does Mike go  every year? (sea) How often does Mike  go on a sea voyage? ( every year)