Поставити розділові знаки і пояснити в дужках чому Музика його найбільше захоплення. Перед нами величні гори де-не-де прикриті хмарами. Гармати верблюди коні мули все це сунуло перед нами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Музика, його найбільше захоплення. Перед нами величні гори де-не-де прикриті хмарами. Гармати, верблюди, коні, мули, все це сунуло перед нами.(перелічення)
Гость
Музика -  його найбільше захоплення. Перед нами величні гори , де-не-де прикриті хмарами. Гармати , верблюди , коні,мули -  все це сунуло перед нами.