Поставити в Родовий відмінок однини: апендицит гастрит аналгін імунолог мед характер акт формуляр бланк штамп ступінь вигляд рецепт аркуш діатез грип інфаркт міокард вивих суглоб біль страх інститут кровообіг кашель хліб мозок ...

Поставити в Родовий відмінок однини: апендицит гастрит аналгін імунолог мед характер акт формуляр бланк штамп ступінь вигляд рецепт аркуш діатез грип інфаркт міокард вивих суглоб біль страх інститут кровообіг кашель хліб мозок шлунок інтерферон бронхіт діатез око фімоз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
апендицита гастриту аналгіну імунолога меду характеру акту і акта(залежить від значення слова) формуляра бланка штампу ступіня вигляду рецепта аркуша діатезу грипу інфаркту міокарда вивиху суглоба болю страху інституту кровообігу кашлю хліба мозку шлунка інтерферону бронхіту діатезу ока фімозу