Поставте дієслова у формі 1 особи одини.Запишіть слова парами,а поряд-звуки,які чергуються. Зразок.Водити-воджу (д)-(дж) Радити,бігати,шепотіти,сказати викосити,нагородити,випросити,хрестити,мостити,носити,їздити

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Радити- раджу (Д) - (дж) Бігать- біжу (Г)- (ж) Шепотіти- шепочу (Т)-(ч) Сказати- скажу (З)-(ж) Викосити- викошу (С)-(ш) Нагородити- нагороджу (Д)-(дж) Випросити- випрошу (С)-(ш) Хрестити- хрещу (С)-(шч) Мостити-мощу (С)-(шч) Носити-ношу (С)-(ш) Їздити- їжджу (Д)-(ждж)