Поставьте глаголы в нужное место вот глаголы on off up about out. Stop worrying ..... Your exams! What time shall we meet ......? I wanted to find .... The truth! Put .......

Поставьте глаголы в нужное место вот глаголы on off up about out. Stop worrying ..... Your exams! What time shall we meet ......? I wanted to find .... The truth! Put .... Your jacket! It's cold! What time do you usually set ..... for the Scout Club
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. about 2. up 3. out 4. on 5. off