Поставте іменники у формі орудного відмінка однини і запишить, поряд зазначте подоважений звук (якшо він є). Підкреслить орфограму, поясніть написання. Міць, честь, суміш, подорож, мідь, сталь, щедрість, мати, розповідь, ніч, в...

Поставте іменники у формі орудного відмінка однини і запишить, поряд зазначте подоважений звук (якшо він є). Підкреслить орфограму, поясніть написання. Міць, честь, суміш, подорож, мідь, сталь, щедрість, мати, розповідь, ніч, вись, якість, любов, паморозь, медаль, печаль.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орудний ким? чим? міццю - подовж честю сумішшю - подовж подорожжю - подовж міддю - подовж сталлю - подовж щедрістю матір`ю розповіддю - подовж ніччю - подовж виссю - подовж якістю любов`ю памороззю - подовж медаллю - подовж печаллю - подовж  Подовжений звук позачається двокрапкою (печаллю п е ч а л: у)