ПОСТАВЬТЕ К ПРЕДЛОЖЕНИЮ:London is famous for its museums palaces and parks. Поставьте Общий,Специальный,Альтернативный,Разделительный!!!!!!! Срочно!!!!!! Очень Надо!!!!!!!!! КАК МОЖНО СКОРЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Is London famous for its museum,palaces and parks? What is London famous for? Is London or Berlin famous for its museums,palaces and parks? London is famous for its museums,palaces and parks,isn't it?