Поставте необхідне закінчення. Від виборчого блок…, на честь лауреат…, під час синтез…, кабінет ректор…, йти від вагон…, зупинка трамва…, визначення радіус…, за підсумками чемпіонат…, повернутися з Кіпр…, рейс з Лондон…, дожити...

Поставте необхідне закінчення. Від виборчого блок…, на честь лауреат…, під час синтез…, кабінет ректор…, йти від вагон…, зупинка трамва…, визначення радіус…, за підсумками чемпіонат…, повернутися з Кіпр…, рейс з Лондон…, дожити до четвер….
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Від виборчого блоку, на честь лауреата, під час синтезу, кабінет ректора, йти від вагона, зупинка трамвая, визначення радіуса, за підсумками чемпіонату, повернутися з Кіпру, рейс з Лондона, дожити до четверга.