Поставте розділові знаки. Підкресліть головні і другорядні члени речення, надпишіть над кожним словом частину мови . Зобразіть подане речення схематично. . Дайте загальну характеристику синтаксичній конструкції. То перенизують ...

Поставте розділові знаки. Підкресліть головні і другорядні члени речення, надпишіть над кожним словом частину мови . Зобразіть подане речення схематично. . Дайте загальну характеристику синтаксичній конструкції. То перенизують небо низкою дикі качки дрібно тріпаючи гострими крильцями то пересунеться важкий бусел простягнувши назад свої довгі як ломаки ноги.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вибач будь ласка . Я ні чим не можу допомогти тобі . Спробу сам може в тебе отримається.