Поставте розділові знаки в реченнях з однорідними означеннями. Аж теплою хвилею обдало Тоню при згадці про батька про його запальність та гостру гоноровиту вдачу. Пахне особливо, не так, як у суху сонячну годину. Від станції ч...

Поставте розділові знаки в реченнях з однорідними означеннями. Аж теплою хвилею обдало Тоню при згадці про батька про його запальність та гостру гоноровиту вдачу. Пахне особливо, не так, як у суху сонячну годину. Від станції через колії і до самого висілка блимали рухливі жовті вогники, схожі на світляків. Наведіть власний приклад речення з однорідними означеннями
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аж теплою хвилею обдало Тоню при згадці про батька, про його запальність та гостру гоноровиту вдачу. Пахне особливо, не так, як у суху, сонячну годину. Від станції,через колії і до самого висілка, блимали рухливі жовті вогники, схожі на світляків. Петрик дуже любив гратися зі своїми іграшками: машинками, пістолетами,  конструкторами.